Občané

Co nabízíme pro občany

 

Co Vám můžeme nabídnout?

 

Efektivní řešení

Řešení Vašeho problému takovým způsobem, aby to pro Vás mělo skutečný přínos.

 

Srozumitelnost

Protože jsou pro běžného člověka bohužel v dnešní době právní normy a jejich výklad velmi složité,  nesrozumitelné  a v mnoha případech dokonce  i rozporné,  soustředíme se na to, abychom Vám  vše co se týká Vašeho případu vysvětlili  tak, aby jste tomu rozuměli a abyste věděli jaké mohou nastat sitace.

 

Finanční a časová dostupnost

Eliminujeme Vaše finanční a časové náklady při řešení Vašeho problému. Nesepisujeme zbytečně  obsáhlé právní rozbory, za které bychom si mohli účtovat desítky hodin práce. Můžete se spolehnout, že výstupy  naší práce budou výsledkem odborné a zároveň rychlé činnosti tak, aby právní pomoc pro Vás byla výhodná.

 

Vzájemná důvěra

Za základ oboustranně dobré spolupráce považujeme důvěru advokáta a klienta k sobě navzájem. Upřímnost klienta pokud jde o vylíčení důležitých okolností případu a upřímnost advokáta pokud jde o právní rozbor situace, včetně sdělování nepříjemných pravd,  jen tak lze totiž  pro Vás dosáhnout toho nejlepšího výsledku.

 

Kvalitní smluvní úprava vztahů

Smyslem naší práce je snižování  rizik, kterým jste vystaveni. Před konfrontačním způsobem řešení  proto  upřednostňujeme předcházení sporů a kvalitní smluvní úpravu. Formulujeme smlouvy tak, aby se pro Vás staly do budoucna jistotou. To však neznamená, že se vyhýbáme odvážným řešením.

 

Důsledné prosazování Vašich práv a zájmů

Prosazování Vašich práv a zájmů  ve vyjednávacím procesu i před soudem,  jsou jedním ze základů  naší činnosti.

 

Pokud jste se dostali  do nenadálé životní situace, která Vás trápí,  nebo máte pocit, že Vaše zájmy jsou  nějakým způsobem ohroženy  a  chcete předejít  nežádoucím důsledkům, neváhejte nás kontaktovat.

Po dobu naší spolupráce se Váš problém stane problémem společným, společnými silami budeme  hledat řešení.

Hlavním cílem naší činnosti je spokojenost  klienta. Spokojený klient se k nám v případě potřeby znovu vrací a také nás  doporučuje ostatním.

 

Vaše advokátní kancelář

Neváhejte nás kontaktovat. Na telefonu jsme k dispozici Po-Pá od 9:00 hod do 19:00 hod